Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zahájení práce v r. 2014

26. 2. 2014

 Tak přátelé, jsem opět zde!!!

 

Blíží se konce února a zbývá mi necelý měsíc, kdy opět svolám svoje ovečky a začneme trénovat. Díky vyjímečně teplému počasí se nebudeme scházet v tělocvičně, ale hned je vyženu na čerstvý vzduch. 

Musím Vám však sdělit jednu novinu, která mě velmi potěšila, ale Vás, příznivce poctivé hasičiny a nejen dětských soutěží, potěší také. 

Při mimořádných volbách se do parlamentu dostal i (a toto jméno si dobře pamatujte, neboť je to první pravý bojovník za práva dobrovolných hasičů ve sněmovní smečce) JUDr. PhDr. Zdeněk Ondráček, Ph.D.

Zdeňka znám již dlouho a vždycky to byl férový, rozhodný a nebojácný chlap, který se rozhodně nebojí říci, co si myslí. A že se bude za nás, dobrovolné hasiče být, to už ukázal na první schuzi sněmovny. Mimochodem - v září 2013 vyšel v haló novinách jeho článek o nezastupitelnosti dobrovolných hasičů, který se pokusím sehnat a zde jej vyvěsit. 

Poprvé budeme mít my, dobrovolní hasiči, ve sněmovně někoho, kdo se s námi nebude chtít fotit pro zvýšení své oblíbenosti, ale protože naší práci rozumí, cení si ji a chce se za nás bít. 

Zdeněk má však i jednu velkou chybu, kandidoval, bohužel, totiž za okres Trutnov a nikoliv za Svitavy. Přestou doufám, že se mu podaří dostat se k nám do Pomezí a já Vám budu moci představit poslance parlamentu ČR, kterého si bezpochyby budete moci vážit pro jeho práci. 

První pokus mi však nevyšel, protože v termínu naší soutěže v sobotu dne 17.5.2014 již přislíbil účast na 150 let založení SDH Hostinné, což je v jeho volebním místě a kde má vůči svým voličům povinnosti. A tu Zdenda ctí. Tak snad příště....

Ale teď k dětem.

Začneme trénovat každý pátek, počínaje 21.3.2014. Opakuji pátek, neboť do teď to byla vždy středa. 

Mladší žáci 14-15 hod.

Starší B      15-16 hod.

Starší A       16-17 hod.

Od konce dubna 2014 dáme do kupy nový dorost tak, aby od září 2014 nastoupili do nové sezóny 2014-2015. Ale to bude záležet i na dorosteneckém expertovi - Andyšovi.

 

Takže zatím zdarec.

 

vedoucí Václav