Jdi na obsah Jdi na menu
 


O Pohár Malé Hané - 11.5.2013 - Brambory do Pomezí

29. 5. 2013

 Mladší žáci

Výborný útok, ale vypadlá proudnice z rukou Myšáka znamenala výsledný čas 23,09 s, což značilo celkové 4. místo, ovšem Natálka měla nástřik 20,90 s, což byl jednoznačně nejlepší výkon v soutěži!!! Škoda.

Štafeta CTIF byla s chybou na prvním úseku (Natálka se tentokrát nedotkla horní příčky na žebříku), což značilo 10 s navíc a propad v pořadí.

Celkově naši skočili na bramborách, tedy 4. místo. Bez uvedených chyb by to bylo jednoznačné 1. místo v obou disciplínách. Škoda.

Starší žáci A

Parta kolem Bivoje (tedy loňští mistři v mladší kategorii) zaběhli vše bez chyb a zejména jejich útok v konečném čase 22,39 s byl na ně excelentní. Vždyť "nalejvali" poprvé a dosáhli nejlepšího času v kategorii starších žáků našeho sboru za poslední 2 roky.

Na štafetě CTIF už byl zřejmý věkový rozdíl mezi nimi i soupeři, neboť naši borci patři k nejmladším. Ale štafeta bez chyby je polovina úspěchu.

Celkové 8. místo mezi 21. týmy je vynikající a je rozhodně příslibem pro další roky

Starší žáci B

Naši nejzkušenější borci nastoupili do závodu výtečně, ale. Nemocného Šíbu na proudu Mates zcela nenahradil a nestačil doběhnout k metě. Naštěstí byly na soutěží ne terče, ale záklapky, takže i z deseti metrů Mates nakonec čas zastavil. Čas 20,67 s byl sice opět rekordem za poslední roky, přesto nemůžeme neuvést nástřik Marťase - 17.73 s a třetí nejlepší nástřik dne!!! No, nakonec slušné 4. místo.

Štafeta, to už byla jiná káva. Tedy částečně. Bedy přelétl žebřík tak rychle, že rozhodčí se šla zeptat, zda si to vůbec může tak rychle dovolit. Ostatní splnili své úkoly také v pořádku, takže výsledný čas 76.01 s byl úplně nejlepší ze všech, včetně oddílů Blanenské extratřídy - Bořitova či Žernovníku - tedy i účastníků Mistrovství republiky. Bohužel rozhodčí v cíli si všimnul, že Niklíček zapojil proudnici pouze na jeden ozub a dostali jsme opět 10 s trestu. Přesto jsme porazili třeba dřívě nedostižnou Desnou. 

Nakonec jsme tedy opět brali brambory, tedy konečné 4. místo.

 

Ale říkali jsme si, že už na soupeře máme a pohrozili všem - Těšte se za týden v Pomezí!!!

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář