Jdi na obsah Jdi na menu
 


Členské příspěvky na rok 2015

7. 1. 2015

Zdarec Plameňáci,

 

po jistě bohaté a zasloužené Ježíškově nadílce a novoročním deliriu se pomalu musíme vrhnout do práce.  Prvním a nezbytným předpokladem pro naši činnost je uhrazení členských poplatků sboru, tedy 100 Kč pro provozuschopnost OSH a 50 Kč pro náš kroužek.

Jelikož tato platba je povinná a její nejzazší termín placení je 30. leden 2015, musím já, nejpozději do 21.1.2015 zaplatit za náš kroužek peníze našemu sborovému lakomci, tedy pokladníkovi.  Na horní škole jsem to již, za vydatné pomoci paní Večeřové, vybral, ale z dolní školy 150 Kč daň zatím moc nechodí.  Takže využiji 14. leden, kdy je rodičovské sdružení a budu vybírat peníze!!! Kdo nezaplatí či se neozve na telefon 733228818, kde se můžeme dohodnout na termínu a místě zaplacení příspěvku, nebude dále členem a nemůže na jaře soutěžit.

Rozhlaste to v dolní škole, klidně to tam může někdo vybrat a pak mi to přinést. Já jsem od ledna již ve Svitavách a nemůžu se tedy do vaší školy dostavit!!!

 

Za nikoho to platit nebudu, neboť to pak z nikoho nedostanu (znám to již ze zkušenosti) a taky, víte jak je dneska drahej RUM.

 

vedoucí Václav

 

P.S.: Svět je Lunapark a spravedlnost pro Jamajku