Jdi na obsah Jdi na menu
 


Pro Plameňáky

 Moji milí Plameňáci!!!

            Konečně mám chvilku volna, takže Vám musím vysvětlit vzniklou situaci i to, co bude v nejbližší době následovat.

 

            Jak možná již víte či nikoliv, moji nejmladší dceru Báru náhle napadla vážná a vleklá nemoc. To byl také důvod, proč jsem musel zrušit plánovaný zájezd do Brna, kde jste mohli na vlastní oči vidět letošního mistra ČR v hokeji ;-).

Ale teď vážně.

            V současné chvíli jsem veškerou svoji sílu povinen věnovat a dát k léčení své dcery a naplnit tak povinnosti otce. To znamená buď setrvání v nemocnici nebo poté každodenní dojíždění na ambulantní zákroky, včetně sobot i nedělí.

Z toho bohužel vyplývá, že vedení našeho kroužku musím v nejbližší době ponechat jiným. Je již dohodnuté, že se Vám všem budou věnovat Diego, Vojta Dočík a Žužu. Také oni tři s Vámi pojedou na soutěž do Kamence v sobotu dne 30.8.2014. Bližší podrobnosti včas upřesníme, závod tam začíná od 09.00 hod., soutěží se ve štafetě 4x60 m, závodu jednotlivců na 60m překážek a samozřejmě (a to nás opět zajímá nejvíc) v požárním útoku. Proto budete trénovat

v pátek dne 22.8. a v pátek dne 29.8.2014 vždy od 16 hod. na hasičské dráze s Karkulkou.

            Jak jsem již předeslal, z důvodů výše uvedených, se k Vašemu trénování vrátím nejdříve koncem září, ale není vyloučeno, že nestihnu ani celý podzim. Vše záleží na zdravotním stavu Báry. Ale v tuto chvíli jsem už trošku optimista a věřím, že i já Vás za pomocí svých nejbližších tří spolupracovníků opět dovedeme k místům nejvyšším.

            Rozhodně ale slibuji, že se na Vás přijedu vždycky alespoň na chviličku podívat a potvrdit si, že jste prostě nejlepší parta, jakou jsem kdy měl.

            Dnes, tj. 20.8. za mnou přijede Diego a tomu dám instrukce k soutěžím. Co se týká podzimky, tréninky mám namyšlené trošku jinak, než jste byli zvyklí, ale to Vám snad už vysvětlím osobně nebo Vám to přetlumočí Diego.

Jinak tréninky zůstanou v pátek, v pátek 5.9.2014 se budete ještě věnovat požárnímu útoku, neboť v neděli dne 7.9.2014 je soutěž v Sádku. Potom už se zaměříme na ZPV, protože vzniknou snad družstva dorostu a na učení toho bude dost a dost.

To je zatím vše na vysvětlení a s pozdravem "Světu mír a spravedlnost pro Jamajku"

vedoucí Václav

P.S.: Strašně mi chybíte, ale přesto stále platí, že    "Svět je lunapark"

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář