Jdi na obsah Jdi na menu
 


Nevstoupíš dvakrát do stejné řeky

 Lidová moudrost, která je i titulem tohoto článku, mě ihned napadla, když se ke mně donesla nová informace. Čeho se týká a proč, to zatím ponechám bez upřesnění, aby právo na prvotní vyjádření a vyhodnocení patřilo výboru SDH. 

Jen tak připomenu, že tyto stránky vznikly pouze z důvodu, kdy jsem nechtěl spojovat své prý "extrémistické" názory s hasiči. Bohužel, je to tu znova a opět.

Krátce řečeno, byl jsem zvolen do výboru SDH, a to dost silnou podporou, zejména pro své nezávislé vidění situace a i dost radikální názory. Jako naplavenina totiž vidím zdejší věci, a to nejen hasičské, bez předsudků, bez vlivu zvyklostí svých předků a ve svém chápání situace nejsem ovlivněn tzv. domorodeckými vztahy.

Bohužel, už delší dobu sleduji, že se mi výroky výboru SDH zdají hodně "defenzivní".

A protože nechci být rozkládajícím elementem v dosud výborně fungujícím spolku i výboru, moje další cesta může být jen jediná. 

Abych nezklamal svoje příznivce a také vzhledem k výše uvedenému si samozřejmě neodpustím - 

někomu stránky napadne vir, moje stránky napadá blbec. Proč blbec? Protože ve svém Onasisovském chování žaluje a udává věci a skutečnosti, kterým nerozumí, nezná podmínky a důvody proč vznikly, ale jejich význam si vyloží po svém. A tak asi vznikají problémy a nedorozumění mezi lidmi na celém světě, a ani zde v Pomezí to není jiné. Nejhorší je, že to pak odnesou nejvíc ti nevinní.

A jak to elegantně ukončit?

Napadá mě závěrem jeden bonmot:

božský Lumír - Dívčí válka "Kdo lehá mezi otruby, přichází svini pod zuby"

Sám bych to nevyjádřil lépe.

 

S pozdravem 

 

Svět je Lunapark a spravedlnost pro Jamajku

 

Václav